Menu

  Reklamace a vrácení zboží

  Reklamace a vrácení zboží

  Proces uzavření kupní smlouvy a případné odstoupení od kupní smlouvy se řídí podle obchodních podmínek tohoto internetového obchodu, případně dle Občanského zákoníku a další platné české legislativy.

  Reklamace zboží

  Reklamace zboží je dle situace posuzována podle sekce Odstoupení od kupní smlouvy nebo sekce Práva z vadného plnění v obchodních podmínkách.

  Konkrétně ve vztahu k produktu GHR Natural lze reklamovat takové balení preparátu, které je doručeno zjevně natolik poškozené, že jej zákazník ani neotvírá a obratem zasílá k reklamaci. Může jít o zcela poškozený obal (ohořelý, promočený či jinak zcela zničený) a především pak o zničený obsah balení preparátu nebo jeho části (i zde např. ohořelé kapsle, promočené kapsle, extrémním teplem zdeformované kapsle apod.). Výrazně nepoškozené balení (např. nějaký šrám, rýha v balení či odtržená etiketa) není z naší strany považováno za jakkoliv bránící plnohodnotnému užívání kapslí v balení obsažených a není tedy ani uznatelným důvodem k navrácení objednaného zboží.

  Případnou reklamaci prosím vždy nejprve konzultujte s naším zákaznickým servisem na telefonním čísle 602 104 282 nebo emailem na elektronické adrese info@rustak.cz

  Vrácení zboží

  Otevřené balení preparátu GHR Natural již není možné dle čl 5.1.5 obchodních podmínek a stejně tak dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku vrátit.

  Do 14. dnů od uzavření kupní smlouvy lze vrátit pouze nepoškozené "plnohodnotné" balení produktu GHR Natural.

  Případné vrácení zboží taktéž prosím nejprve konzultujte s naším zákaznickým servisem na telefonním čísle 602 104 282 nebo emailem na elektronické adrese info@rustak.cz. K dispozici je také vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, které naleznete zdarma ke stažení ve čl. 12.4 obchodních podmínek.

  kontaktní formulář
  chci zaslat dotaz

  X
  Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).