Menu

Dlouhověkost

Antiaging

Po dlouhověkosti (antiaging) se pídili už králové ve středověku. Kdo viděl klasickou pohádku "Císařův pekař, pekařův císař", tak ví. Tam se elixír mládí připravit nepodařilo. Možná i proto, že ještě neměli takové znalosti o fungování lidského těla a především pak hormonální rovnováze v čele s růstovým hormonem. Nízká hladina růstového hormonu stojí - společně s oxidací, překyselením a demineralizací organismu a dalšími vlivy - prokazatelně za stárnutím. Chcete-li si uchovat "věčné mládí", obraťte svůj zájem k antioxidantům, minerálům a vitaminům a stimulaci růstového hormonu (muži ruku v ruce s testosteronem).

Recept na dlouhověkost

Tajemství dlouhověkosti spočívá ve zdravém způsobu života, v harmonii mezi aktivitou a odpočinkem, v pozitivním myšlení, ale především ve zdravé a hodnotné výživě (včetně pitného režimu), kvalitním a dostatečném spánku. Návodů na dlouhověkost existuje na internetu spousta. Z medicínského hlediska jde skutečně o prevenci a předcházení oxidativním procesům v těle, zachování si maximálního fyzického i mentálního zdraví až do pokročilé věku. Dnešní civilizace se bohužel dožívá vysokého věku spíš díky chemii, moderní medicíně a možnostech technologií, které prodlužují věk i o desítky let. Otázkou však je, v jaké kvalitě života.

My v RŮSŤÁK.CZ preferujeme prevenci a předcházením civilizačních chorobám a degenerativním onemocněním. Hlásáme zdravý způsob života plný aktivního pohybu, relaxace, dostatku spánku a nutričně bohaté výživy. Naopak se snažíme naše zákazníky upozornit na dnes běžné věci, které jsou sice z pohledu většinové společnosti vnimané neutrálně nebo i pozitivně, ale z pohledu zdraví mohou být velmi nebezpečné.

Elixír mladí má jméno GHR Natural

Přírodní elixír mládí někteří vidí v česneku s citronem. Obojí je pro tělo velmi prospěšné díky vysokému obsahu antioxidantů a mikroživin. Citron je nejlepší zbraní proti překyselení organismu. Na druhou stranu i citron už dnes není co býval díky častému pěstování "na kšeft" neobsahuje ani zdaleka tolik prospěšných látek jako dříve. Ba naopak v případě levných odrůd může obsahovat stopové množství pesticidů. Česnek už také nemá díky NPK hnojivům vše, co by potřeboval, aby syntetizoval všechny vitamíny jako tomu bylo před pár lety. Na druhou stranu je to stále lepší volba než propadnutí fast foodům.

GHR Natural je 100% přírodní preparát, který svým jedinečným složením dokáže tělo vybudit ke zvýšené produkci růstového hormonu. Díky tomu pak může tělo člověka, který GHR Natural užívá, těžit z přínosů vyšší hladiny růstového hormonu. Ten v dostatečné míře omlazuje tkáně, regeneruje, udržuje pružnou pokožku, pevné kosti a silné zuby, podporuje růst vlasů a nehtů a přitom zabraňuje vzniku a rozvoje civilizačních chorob. Zlepšuje však také koncentraci, učení, paměť a celkové mentální zdraví a duševní/emoční stabilitu. Je však zapotřebí změna v přístupu ke zdraví obecně.

Pokud nezměníte svůj postoj ke svému zdraví a budete nadále žít destruktivní život plný alkoholu, nedostatku pohybu a spánku, pracovat pod neustálým stresem deset a více hodin denně a jíst narychlo stravu z fast foodu, nezachrání vaše zdraví ani ten nejpokročilejší elixír mladí. U lidí, kteří nezmění svůj přístup ke zdraví, sice může GHR Natural pomoci zmírnit a zpomalit následky takového života, ale jeho efekt může být i méně než třetinový oproti člověku, který pochopí, že má své zdraví pevně ve svých rukou a začne se tak k němu i chovat.

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se spřátelený web).

Souhlasím
Upravit volby
Nesouhlasím