Menu

Pevné zdraví

Možná jste už o možnostech prospěchu růstového hormonu pro lidské zdraví slyšeli nebo četli. V USA se díky substituční terapii a růstovému hormonu léčí mnoho civilizačních chorob a zdravotních potíží. Přínos má zejména v léčbě nízké hustoty a pevnosti kostí a potíží s klouby. Vyšší hladina růstového hormonu v těle má však v souvislosti se zdravím desítky pozitivních projevů.

Přínosy vyšší hladiny růstového hormonu v těle

  • přirozeně zvyšuje podíl svalové hmoty na úkor podkožního tuku a sílu, čímž zlepšuje pohyblivost a aktivní život
  • dává pokožce mladistvý vzhled, posiluje růst vlasů a nehtů stejně jako jejich kvalitu (zabraňuje vypadávání vlasů)
  • výrazně se podílí na posilování imunitního systému
  • zlepšuje stav oběhového systému, průchodnost tepen a normalizuje tlak krve
  • předchází kardiovaskulárním onemocněním
  • snižuje hladinu "zlého" cholesterolu a naopak posiluje ten "hodný"
  • pozitivní vliv na učení, paměť a koncentraci (mentální zdraví)
  • podporuje kvalitní, hluboký a osvěžující spánek
  • regeneruje srdeční svalovinu

Těch přínosů pro zdraví člověka je skutečně mnoho. Pomáhá zmírňovat bolesti kloubů, zad a svalů (napomáhá jejich regeneraci zejména po sportovních aktivitách), tlumí negativní projevy menopauzy, chronické únavy a astmatu. Pomáhá zlepšit stav lidí po infarktu / mozkové mrtvici. Z preventivního hlediska působí růstový hormon jako král antiagingu, když zabraňuje tvorbě vrásek, výskytu řady degenerativních nemocí a projevů stárnutí.

Vyšší hladina růstového hormonu v těle dokáže výrazně urychlit hojení zlomenin a pooperačních stavů. Stejně tak prospěšný je v boji proti nadváze a hubnutí. Růstový hormon v určité míře podporuje tvorbu testosteronu u mužů a tím podporuje i chuť na sex a normalizuje sexuální funkce - zabraňuje erektylním dysfunkcím.

Co napomáhá přirozené produkci růstového hormonu

Růstový hormon je přirozenou součástí nás všech. Problém je, že po 35 roku jeho hladina výrazně klesá a i proto stárneme a jsme náchylnější k onemocněním (vč. těch degenerativních). Sportovci často suplementují růstový hormon v podobě laboratorně připraveného hGH (Human Growth hormone), což ovšem není považováno za nejzdravější přístup - spíš naopak. My v RŮSŤÁK.CZ doporučujeme podpořit své tělo k vyšší produkci vlastního růstového hormonu a to jak suplementací přírodních látek k tomu potřebných, tak i optimálním životním stylem, který může vést k velmi zásadnímu zvýšení hladiny růstového hormonu. Mezi základní doporučení pro takový životní styl patří především kvalitní a dostatečný spánek (alespoň 7 nebo 8 hodin denně) v co nejvíce temné místnosti při optimální teplotě.

Důležitá je samozřejmě zdravá a vyvážená strava založená především na bílkovinách, kvalitních zdravých tucích (za studena lisované oleje, ořechy, avokádo, bio máslo, olej z tresčích jater, kokosový olej, ghí apod.) a omezení sacharidů jen na přirozené komplexní zdroje s pomalejším uvolňováním a nižším glykemickým indexem (brambory, luštěniny, rýže, kuskus apod.) se zásadním omezením průmyslových a rafinovaných cukrů a sladidel. Naopak je vhodné zvýšit příjem vlákniny, minerálů a vitaminů v podobě zeleniny (ovoce už méně kvůli fruktóze) a superpotravin s vysokým obsahem minerálů, vitaminů a enzymů. Důležité je pít dostatek čisté pramenité vody (alespoň 2-3 litry denně).

Tradičně je potřeba omezit nadměrný stres, naopak smích výrazně napomáhá uvolňování růstového hormonu (seriózní informace, žádná legrace). Co se týče aktivního života, je lepší fyzická aktivita než pasivní sezení a polehávání. Ze sportovních aktivit je nejlepším stimulátorem růstového hormonu HIIT (High Intensity Interval Training - vysoce intenzivní intervalový trénink), silové sporty (zejména komplexní cviky, které posilují více svalových partií najednou jako je dřep se zátěží, kliky na bradlech, shyby na hrazdě, mrtvé tahy, benchpress) nebo třeba sprinty, žabáky, dřepy s výskokem a podobně.

Je růstový hormon bezpečný?

Jednoznačně ano, tedy pokud jde o ten váš vlastní, který se tvoří přirozeně ve vašem těle. Resp. který se tvoří v dostatečné míře právě do zhruba 35 roku věku. Pak je vhodné jeho produkci podpořit, chcete-li si zachovat pevné zdraví a dlouhověkost při zachování vysoké kvality života. Je důležité deklarovat, že ani námi nabízený produkt GHR Natural, není přímo růstovým hormonem. Je to 100% přírodní preparát, který svým unikátním složením dokáže vybudit tělo k vyšší nebo opětovné produkci růstového hormonu a tím nepřímo podpořit přirozené zdraví.

GHR Natural byl v roce 2010 schválen Státním zdravotním ústavemPreparát GHR Natural byl vyroben v USA společností Global Health Products a v ČR byl už v roce 2010 schválen Státním zdravotním ústavem (SZÚ - č.j. 1201/2010, EX100579). V ČR jej distribuuje firma Dr. Sohne, která je držitelem ujištění nebo prohlášení o shodě zdravotnických prostředků dle § 13 zák. 22/97 Sb. ve smyslu nařízení vlády č. 181/2001 Sb. a č. 336/2001 Sb.

 

Péče o zákazníky

(+420) 602 104 282

Bezpečný nákup

Vaše ochrana je naší prioritou

Zboží skladem

Vždy a dostatečný počet kusů

Doprava zdarma

objednávky nad 1 400 Kč

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se spřátelený web).

Souhlasím
Upravit volby
Nesouhlasím