• 0 Kč
    0
DOPRAVA ZDARMA u objednávek nad 1 400 Kč.

položek: 5

Stěhování e-shopu na nový server a změna majitele e-shopu www. rustak.cz byla úspěšně dokončena a můžeme s radostí oznámit, že jedinečný produkt pro zvýšení hladiny růstového hormonu GHR natural je opět skladem.

Číst celé

Na trhu není moc produktů z řad stimulátorů růstového hormonu. Jedním z těch známějších mezi fitnesáky a kulturisty je growth hormone stimulator SRH od Aminostaru. Co obsahuje? A proč je GHR Natural lepší než Aminostar SRH?

Číst celé

Sója je dnes podobně kontroverzní jako mléko. Jedni ji vyzdvihují do nebes a druzí zatracují. Jak už to tak bývá, každá mince má dvě strany a ne jinak je tomu i o sójových výrobků. Podívejme se na přínosy sójových fosfatidylů, fytosterolů, esenciálních aminokyselin a minerálních látek, stejně jako na možná negativa fytoestrogenů, goitrogenů a antinutrientů.

Číst celé

Jednou z mnoha složek našeho přírodního růsťáku GHR Natural je sojový fosfatidyl Fosfatidylserin. Ten stojí za prozkoumání jak z pohledu koncentrace, učení a využití maximálního potenciálu mozku v pokročilém věku, tak i z pohledu eliminování katabolických procesů a odbourávání svalové tkáně, jež způsobuje hormon kortizol.

Číst celé

V předposledním lednovém týdnu roku 2017 spouštíme zbrusu nový internetový obchod RŮSŤÁK.cz zaměřený na výhody vyšší hladiny lidského růstového hormonu v těle v souvislosti se zdravím, sportem, regenerací a dlouhověkostí.

Číst celé

položek: 5