Menu

Příroda nebo chemie

Máme na výběr, vždy. Jedna cesta je trnitá, delší a náročnější - její výsledek je však trvalejší, uspokojivější a v souladu s přírodou. Druhá cesta je dlážděná s červeným kobercem, rychlejší a mnohem snadnější - její výsledek je však krátkodobý, neuspokojivý, často s mnoha vedlejšími účinky a jde zcela proti přírodě. Která cesta je ta vaše?

Co nabízí chemie?

Chemie je moderní věda a má bezesporu mnohé přínosy pro dnešní svět. Ve spojení se zdravím jsou sice chvíle, kdy může pomoci a ulevit, nicméně v drtivé většině případů jen skrývá symptomy nemocí, zakrývá skutečnou příčinu zdravotních potíží a neléčí. To jsou fakta, která je potřeba vzít v úvahu jak v otázce zdraví, tak i ve sportu. Tam je chemie dobrým sluhou, ale špatným pánem. Pomůže k vrcholným výkonům a medailím, ale na straně druhé často nenávratně poškodí zdraví a spíš ublíží.

Návrat k přírodě

My v RŮSŤÁK.CZ  věříme v návrat k přírodě ve všech směrech. Přírodní léčitelství je na vzestupu, jelikož chemií chemii nevyženete. Celostní medicína je skloňována dnes a denně, činská medicína jakbysmet. Všechny tyto přístupy ke zdraví, které tu jsou mnohonásobně déle než současné zdravotnictví založené na byznysu farmaceutických firem, razí podobné principy v léčbě nemocí a prevenci. Přirozeným směrem ve zdraví je také spánková medicína nebo psychosomatická medicína, kterou u nás propaguje a úspěšně využívá třeba MUDr. Jan Hnízdil.

Věříme v přirozenost a to jak ve zdraví, tak ve sportu. Sportovat máme proto, abychom byli šťastní a zdraví, nikoliv vystresovaní a nadopovaní hromadou chemie. Růstový hormon je přirozenou součástí nás všech, jen s přibývajícím věkem klesá jeho hladina. My jsme přesvědčeni o tom, že ta hladina klesá stále rychleji právě díky nezdravému způsobu života civilizované společnosti. Pokud se podíváme pravdě do očí, uvidíme cestu správným směrem zpět k přírodě.

Dokud budeme drancovat planetu, pít znečištěnou vodu, dýchat znečištěný vzuch, jíst stravu vypěstovanou na té vydrancované půdě s minimem nutrientů, žít v neharmonické a sobecké společnosti, budeme potřebovat stále více "dopingu" pro své zdraví a možná i přežití. Když už doping, tak se alespoň snažme jít cestou pro tělo nejpřirozenějších zdrojů blízkých těm, které se nachází v přírodě. Tím donutíme i tvůrce těchto zdrojů, aby si vážili půdy, vody, slunce a čistého vzduchu a tlačili tak na establishment s odkazem na ekologii.

Lidský růstový hormon vs. injekce s hGH

Jak ve zdravotnictví, tak i ve sportu známe mnoho výrobců injekčních preparátů s laboratorním hGH (chemická varianta růstového hormonu, kterou na internetu najdete pod názvy jako genotropin, somatrop a podobně). Ve sportu jsou tyto injekce a chemicky získaný růstový hormon prakticky zakázané a jde o potíraný doping. Ve zdravotnictví se používá injekční hGH třeba k léčbě artrózy, nicméně i tam - ačkoliv se to může zdát jako opodstatněné - je efekt často dočasný a má vedlejší účinky. Experimentálně se medicína zabývá získáváním růstového hormonu z kmenových buněk získaných z vlastního tuku pacientů a takto získaný biomateriál pak využívá k injekční léčbě degenerativních onemocnění kloubů.

Pro orientaci uvádíme srovnání v užívání injekčního syntetického růstového hormonu s přírodním přípravkem GHR Natural.

  GHR NATURAL INJEKČNÍ SYNTETICKÝ HGH
Složení 100% přírodní <100% syntetické
Užívání 4 kapsle denně 2 injekce denně
Účinek dny až týdny dny až týdny
Legálně v ČR ano, přírodní nikoliv
Vedlejší účinky prakticky žádné velmi pravděpodobné
Cena dávky na měsíc kolem 1 000 Kč kolem 30 000 Kč
Roční výdaje kolem 7 000 Kč až 0,5 milionu Kč

Pozitiva a negativa injekčního hGH v porovnání se stimulací vlastní hladiny růstového hormonu preparátem GHR Natural

 

Péče o zákazníky

(+420) 602 104 282

Bezpečný nákup

Vaše ochrana je naší prioritou

Zboží skladem

Vždy a dostatečný počet kusů

Doprava zdarma

objednávky nad 1 400 Kč

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se spřátelený web).

Souhlasím
Upravit volby
Nesouhlasím