Menu

  Často kladené otázky

  Často kladené otázky a odpovědi na ně  Jak dlouho vystačí jedno balení GHR?
  Jedno balení GHR Natural obsahuje kompletní dávku na měsíc užívání.
  Jaká je trvanlivost a expirace GHR Natural?
  Dva roky s tím, že od nás nedostanete ve většině případů zboží s expirací kratší než rok (balení s dobou expirace kratší jak 2 měsíce zákazníkům už neposíláme). Datum expirace je vždy uvedeno černým tiskem na na stříbrném přebalu plastové lahvičky s kasplemi.
  Je něco, co bych neměl opomenout, spolu s užíváním GHR Natural?
  Stejně jako u ostatních doplňků stravy je důležité dodržování zdravého životního stylu. Jezte co možná nejvíce přirozené stravy (přírodní, bio, farmářské produkty) s omezením průmyslově zpracovaných potravin, rafinovaného cukru a sladkostí. Nekuřte, omezte alkohol a snažte se omezit sedavý způsob života - to vše může inhibovat množství uvolňovaného růstového hormonu. Doporučen je dostatečný spánek a pravidelné cvičení, které vysílá signál do hypofýzy pro vylučování vyšší hladinu hormonů.
  Mohu brát nadále své vitamíny a léky?
  Samozřejmě, vitaminy rozhodně nevysazujte. GHR Natural není vitaminovým preparátem ani multiminerálem. V souvislosti s léky doporučujeme konzultaci s praktickým lékářem. Preparát není vhodný pro těhotné a kojící ženy, mladistvé (ty mají růstového hormonu ještě dost) a osoby s onkologickým onemocněním. Přípravek není primárně určen k léčbě nemocí ani jako náhrada pestré a vyvážené stravy.
  Jak dlouho budu GHR brát než pocítím nějaké výsledky?
  Optimální doba užívání pro dosažení nejlepších výsledků jsou 3 měsíce, což je i doporučovaný cyklus před vysazením na další 3 měsíce. Výsledky jsou velmi individuální - dostaví se podle toho, jaké cíle chcete s pomocí GHR dosáhnout a jakou máte aktuální hladinu růstového hormonu před počátkem užívání. Tj. pokud je hladina RH nízká a chcete se jen cítit lépe, zlepšit koncentraci a paměť, posílit kvalitu spánku a regeneraci organismu, můžete pocítit výsledky relativně brzo i v řádu několika dnů či týdnů. Naopak je-li Vaším cílem snížení hladiny cholesterolu či řešení potíží s klouby, je potřeba kromě užívání GHR dodržovat i mnohá další doporučení rozepsaná na tomto webu a výsledky se mohou dostavit v řádu měsíců.
  Existují nějaké hlášené nesnášenlivé reakce užívání GHR v kombinaci s jinými léky?
  Ne
  Existují nějaké hlášené nesnášenlivé reakce užívání GHR v kombinaci s jinými doplňky stravy?
  Ne
  Mohu GHR užívat spolu s léky na snížení krevního tlaku?
  Ano. Máme přímou odezvu od zákazníků, kteří říkají, že jim GHR pomáhá snižovat krevní tlak.
  Je GHR steroid?
  Ne
  Jaká věková hranice je vhodná a bezpečná pro užívání GHR Natural?
  Úroveň růstových hormonů u mužů a žen začíná klesat kolem 25 roku věku. Ve věku 35 let už hladina klesá rychlým tempem a na konci 50 let už tělo vylučuje jen minimum růstového hormonu. Mladí i staří mohou dosvědčit, že jejich zvýšené energie, svalové hmoty (kulturisté), úbytek na váze, a při pohledu a cítí lépe pak mají v podél čase.
  Obsahuje GHR Natural cukr?
  Ne
  Co je to za peptidy předního laloku hypofýzy a odkud pocházejí?
  Peptidy z předního laloku hypofýzy jsou ze žláz extraktů. Ty jsou v Evropě běžně používané po celé roky a jsou obvykle získány z živočišných zdrojů jako je jehněčí, skot nebo prasata. GHR extrakt je farmaceutické kvality - zdrojem jsou prasata. Zde si můžete stáhnout osvědčení bezpečnosti a čistoty od výrobce k této specifické složce.
  Jak je to s hubnutím s GHR?
  Může dojít ke ztrátě až 14,4% tělesného tuku a získat můžete snadno až 8,8% svalové hmoty v průběhu půl roku.
  Mohou GHR užívat i těhotné ženy?
  Vzhledem k tomu, že těhotenství způsobuje zvýšení hormonální aktivity, není to nutné ani žádoucí, aby se stimulovalo uvolňování vyšší hladiny růstového hormonu v době těhotenství.
  Může GHR užívat i diabetik?
  Využití stimulace uvolňování růstového hormonu je často vhodné právě pro diabetiky. Je však potřeba sledovat pečlivě hladinu krevního cukru pod dohledem vašeho lékaře.
  Mohu GHR užívat, pokud mám rakovinu prostaty?
  V souvislosti s rakovinou prostaty byla napsána studie Lékařské univerzity ve Wisconsinu, která zcela jasně dokazuje, že hladiny IGF1 nemají souvislost s rakovinou prostaty. Konzultujte prosím tuto studii se svým lékařem.
  Jsem pravidelným dárcem krve a v podmínkách dárcovství je zákaz užívání růstových hormonů. Mohu pokračovat v dárcovství při užívání GHR Natural?
  Toto opatření se týká pouze těch případů, kdy je do těla podáván syntetický lidský růstový hormon v injekčním formě, což je nebezpečné. GHR neobsahuje hormony jako takové - pouze stimuluje hypofýzu k uvolnění vlastního lidského růstového hormonu a jde tedy o zcela bezpečnou záležitost, která nikterak neomezuje dárce krve a krevní plazmy.
  Je GHR Natural schválen pro český trh?
  Ano, jde o doplněk stravy a jako takový byl uveden na český trh v roce 2010 lokálním výhradním distributorem, který je držitelem ujištění nebo prohlášení o shodě zdravotnických prostředků dle § 13 zák. 22/97 Sb. ve smyslu nařízení vlády č. 181/2001 Sb. a č. 336/2001 Sb. Preparát byl v témže roce schválen Státním zdravotním ústavem (SZÚ - č.j. 1201/2010, EX100579).
  Jak bych měl GHR skladovat?
  Doporučuje se uchovávat přípravek v chladu a suchu (chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením). Optimální jsou teploty 10 až 25°C.
  Co až přestanu GHR užívat?
  Nic zvláštního se nestane. Hladiny růstového hormonu budou nižší a časem na stejné úrovni jako před užíváním GHR. Pro optimální účinek sami doporučujeme užívat 3 měsíce v kuse a pak na 3 měsíce vysadit. Tělo si tak na stimulaci tak snadno nezvykne a každý další cyklus bude mít dostatečný efekt a optimální výsledky.

  kontaktní formulář
  chci zaslat dotaz

  X
  Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).