Růst svalů a síly

Doplněk výživy GHR Natural je vyhledávaným preparátem sportovců. Jeho využití ve sportu je různorodé - od podpory regenerace po těžkém tréninku přes pomoc při drobných zdravotních potížích jako je natažená šlacha či namožený sval až po cílenou podporu nárůstu svalového hmoty (kulturistika) a síly (silové sporty jako jsou vzpírání, silový trojboj, street lifting, weighted calisthenics, street workout a další). Svým unikátním složením dokáže tělo vybudit k opětovné nebo vyšší produkci růstového hormonu a to zcela přirozenou cestou, což vítají všichni ti, kteří nechtějí sahat k dopingu a pro tělo nepřirozené chemii.

Výhody vyšší hladiny růstového hormonu pro sportovce

Pro sportovce - zejména ty vrcholové a na vyšší úrovni - je vyšší hladina růstového hormonu naprosto zásadní. Odlišuje sportovce, kteří snadno a efektivně regenerují, udržují si celoročně optimální podíl svalové hmoty a podkožního tuku, snadno se zotavují z drobných zranění a zdravotních potíží fyziologického charakteru. Díky svým možnostem je však stimulace růstového hormonu vhodná i pro amatérské a rekreační sportovce, zejména v silových sportech. Důvodem je předcházení zraněním (růstový hormon podporuje pevné a husté kosti, regeneraci kloubů a procesů ozdravujících měkké tkáně), přetrénování a chronické únavě. Doporučuje se především pro ty sporty, které nadměrně zatěžují klouby (tedy i pro hokej, fotbal, basketbal, atletiku a další).

Využití růstového hormonu v silových sportech

Nejčastěji řeší hladinu růstového hormonu s ohledem na testosteron a nárůst svalové hmoty sportovci kolem silových sportů, kam patří především:

  • naturální kulturistika, mens physique, fitness
  • silový trojboj a vzpírání
  • street workout, weighted calisthenics, street lifting, cross fit

Využití růstového hormonu v kulturistice

Zejména kulturistika stojí na růstovém hormonu a testosteronu. GHR Natural dokáže výrazně posílit a stimulovat tvorbu růstového hormonu na úkor kortizolu a tím nepřímo zároveň podpořit vlastní produkci testosteronu. Jde o čistě přírodní preparát, který je vhodný i pro závodníky v naturální kulturistice. Sportovci toto vše vědí a velká část zákazníků našeho eshopu je právě z řad silových sportovců.

V kulturistice a silových sportech obecně máte dvě až tři možnosti jak si zajistit vyšší hladinu růstového hormonu + kombinaci těchto přístupů. Nejjednodušší je samozřejmě přirozená tvorba růstového hormonu, která u zdravých lidí a sportovců může dosahovat optimální hladiny až do 25 (max. 30) roku věku. Poté hladina růstového hormonu klesá až na velmi nízké hladiny (zejména ve velmi pokročilejším věku) - samozřejmě s ohledem na životní styl a kvalitu života (aktivní sportovci dodržující zdravou vyváženou stravu mohou mít hladinu vyšší oproti lidem se sedavým zaměstnáním spícím 4 hodiny denně). Přirozenou tvorbu lze podpořit dostatečným a kvalitním spánkem, pitným režimem, výživou nebo optimální sportovní aktivitou (komplexní cviky na více svalových partií najednou, sprinty, žabáky, dřepy s výskokem, HIIT apod.).

Druhou možností je suplementovat růstový hormon v laboratorní (chemické) podobě, což dělá většina vrcholových kulturistů (mezi největší propagátory patří asi profesionální kulturista a několikanásobný mistr ČR Filip Grznár). Ve vrcholovém sportu je chemie a doping častou volbou pro dosažení nadliských výkonů. My v RŮSŤÁK.CZ jsme spíš pro naturální přístup a preferuje lidské zdraví před nadlidským sportovním výkonem. Chemie člověka z pohledu zdraví prokazatelně ničí a škodí, ale o tom se více rozepisujeme samostatně. Chemii tak rozhodně nedoporučujeme, naopak ji ve většině neopodstatněných případů vidíme spíš kriticky.

Třetí možností je suplementace čistě přírodních látek, které dokáží receptory lidského těla vybudit k opětovné nebo výrazně vyšší produkci růstového hormonu. A touto cestou jde RŮSŤÁK.CZ s produktem GHR Natural. Naše civilizace zlenivěla, spoléhá stále více na průmyslově připravenou stravu chudou na potřebné nutrienty, málo spíme, hodně pracujeme vsedě u počítačů, stresujeme se, pijeme hodně kávy a málo vody a takto bychom mohli pokračovat. Výsledkem je zdegenerovaná populace trpící celou řadou méně vážných i závaznějších civilizačních chorob. GHR Natural může nemocné civilizaci pomoci stejně jako sportovcům. Ideální je samozřejmě kombinace přirozené cesty k vyšší hladině růstového hormonu a suplementace GHR Natural, čímž dosáhnete nejlepších výsledků ve sportu i zdraví.

GHR Natural - nejsilnější přírodní stimulátor růstového hormonu na českém trhu (Schváleno Státním zdravotním ústavem)

CHCI BÝT VĚTŠÍ, SILNĚJŠÍ, VYRÝSOVANĚJŠÍ A PŘITOM SI NEKAZIT ZDRAVÍ!

KOUPIT GHR NATURAL

 

Péče o zákazníky

(+420) 602 104 282

Bezpečný nákup

Vaše ochrana je naší prioritou

Zboží skladem

Vždy a dostatečný počet kusů

Doprava zdarma

objednávky nad 1 400 Kč