Menu

Spouštíme eshop RŮSŤÁK.cz

23. 01. 2017, 14:55

RŮSŤÁK.CZ - 100% přírodní doplněk výživy stimulující vyšší produkci růstového hormonu v těleJsme prvním internetovým médiem zaměřeným výhradně na růstový hormon a jeho pozitiva pro zdraví, vitalitu a antiaging. Kromě eshopu s nabídkou jediného přírodního preparátu pro stimulaci růstového hormonu v ČR se chceme zaměřit na osvětu a informovanost našich čtenářů v oblasti hormonálního systému člověka a moderních možností jak posílit svou imunitu a celkové zdraví.

Jen málokdo ví, že hladina růstového hormonu s přibývajícím věkem stále více klesá a přitom jeho optimální hladina v těle souvisí s koncentrací, kvalitou spánku a regenerace, zdravým poměrem tělesného tuku a svalové hmoty, ideální hladinou cholesterolu a průchodnosti tepen, kvalitou vlasů / nehtů / kůže atd. Růstový hormon je však v moderní medicíně stále více využíván také k léčbě náročnějších zdravotních potíží mezi které patří potíže s prostatou nebo regenerace kloubů a chrupavky.

Rádi bychom také nabídli alternativu pro sportovce (zejména silové sportovce na poli kulturistiky, silového trojboje, powerliftingu a podobně), kteří preferují naturální sport bez dopingu a chemie a přitom chtějí podpořit svůj hormonální systém přirozeně a zcela přírodní cestou.

Budeme pravidelně publikovat exkluzivní informace o vlivu růstového hormonu na naše životy na našem blogu - z oblasti zdraví, vitality, dlouhověkosti i sportu. Růstový hormon a jeho stimulace je pro mnoho lidí novou šancí na lepší život a my bychom rádi byli těmi, od koho se dozvíte jak může pomoci v životě právě vám. Těšíme se

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se spřátelený web).

Souhlasím
Upravit volby
Nesouhlasím