Menu

O nás

Naše vize

Společně věříme, že příroda je jedinou možností jak se uzdravit nebo posunout dál ve sportu. Podávání chemických preparátů HGH sice může z krátkodobého pohledu v mnoha směrech pomoci, ale jde jednak o zakázané látky a hlavně jejich dlouhodobé užívání má spíš opačný efekt v podobě poškoženého zdraví. Stejné je to i všude jinde - v laboratoři připravený syrovátkový protein sice pomůže v růstu svalsva, ale díky spoustě balastních látek jako jsou nepřirozená umělá sladidla, barviva, emulgátory, dochucovadla a další látky je pro tělo často nemalou zátěží a přináší na druhé straně rizika z pohledu zdraví. Vlastně už samotná denaturace a extrémní izolace syrovátkového proteinu není pro tělo nic přirozeného.

I proto se snažíme hledat pro sebe a svou rodinu vždy takové řešení, které je nejbližší přírodě a staví zdraví před další cíle - ať už jsou jakkoliv dosažitelné. Stejný přístup aplikujeme na vitaminy, minerály, sportovní suplementy, ale i potraviny obecně - vždy hledáme BIO a RAW kvalitu nebo cokoliv, co je tomu nejblíže.

Trocha historie

Internetový obchod RUSTAK.CZ byl připraven v roce 2016. V roce 2017 je eshop spuštěn pro veřejnost. Předcházelo mu mnoho let zkušeností v oblasti zdraví a studia online zdrojů ze zahraničí, kde je růstový hormon v současné době vnímán odbornou veřejností jako nová možnost řešení civilizačních chorob.

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se spřátelený web).

Souhlasím
Upravit volby